rklein.cz

Dne 12.9. 2009 jsem poprvé fotografoval svatbu jako svatební fotograf. Již dřív jsem na několika svatbách fotil po boku své přítelkyně Daniely, která se věnuje natáčení svatebního videa. S ní jsem byl na svatbách spíše abych něco okoukal a vyfotil pár fotografií na potisk svatebního DVD a přebalu. Tento víkend to bylo ale jiné.

V pondělí mi poštou dorazila nová hračka a tou je zrcadlovka Nikon D90. Foťák dorazil v krabici 100 x 30 x 20cm, což mě při vyzvedávání zásilky na poště celkem překvapilo. Objednával jsem to od německého prodejce a nejen že to bylo o 4 tisice levnější než u nás, ale navíc k tomu je brašna Nikon, do které se D90 perfektně vejde s objektivem a externím bleskem.

Asi tak před měsícem jsem si začal pohrávat s myšlenkou, zda vyzkoušet provozovat eshop. Nevěděl jsem ale jaké zboží prodávat a kde sehnat dodavatele, což jsou celkem zásadní problémy. Myšlenku na eshop jsem tedy nechal chvíli bokem a věnoval se něčemu jinému.

Ahoj všichni známí i neznámí,
dneska jsem se rozhodl, že konečně zprovozním svůj osobní web. Trvalo mi to asi rok, protože jak všichni ví, tak "kovářova kobyla chodí bosa". Prostě jsem byl příliš líný na to abych dělal sám pro sebe :-)

Na tomhle webu budu tak nějak prezentovat co se zrovna děje v mém okolí, co dělám, co nedělám a co fotím :-). Konečně taky vystavím širému světu mé deníky ze Skotska a stejně tak fotky, protože obojí už slibuju celkem dlouho ( asi ten rok:-/ ).